Nákupní košík

Úvod Články

RSSRSS

Články

TESTOVALI JSME PRO VÁS NÁŠ RAKYTNÍKOVÝ SIRUP

Díky způsobu zpracování našich produktů, dokážeme zachovat všechny zdraví prospěšné látky a vitamíny, které obsahuje ovoce, ze kterého jsou vyrobeny. Testy v laboratoři ukázaly, že náš rakytníkový sirup obsahuje i po minimální době trvanlivosti cca 3x více vitamínu C než čerstvé jahody! 

VALENTÝN V PRODEJNĚ KOUZELNÝ KOŠ

Přemýšlíte, čím potěšit svou drahou polovičku na Valentýna? Naštivte naši prodejnu KOUZELNÝ KOŠ a sestavte pro ni/něj dárkový balíček, který potěší všechny smysly.

PODĚKOVÁNÍ ZA KLADNÉ HODNOCENÍ NA VELETRHU

Všem účastníkům veletrhu Danubius Gastro, který se konal na konci ledna v Bratislavě, bychom rádi poděkovali za kladné hodnocení a velký zájem o nákup našich výrobků. V příštím roce se na vás budeme na veletrhu opět těšit i s prodejním stojanem, kde bude možné naše výrobky zakoupit.

ÚČAST NA VELETRHU ISM V KOLÍNĚ NAD RÝNEM

Vážení zákazníci a obchodní přátelé,

ve dnech od 29.1. do 1.2.2017 nás můžete navštívit na prestižním evropském veletrhu sladkostí a cukrovinek ISM v Kolíně nad Rýnem v hale 11.2., stánek C61/D68 a D070. Veletrhu se účastníme spolu s 1.601 vystavovateli ze 146 zemí světa.

Vážení zákazníci a obchodní přátelé,

máte rádi dobré jídlo a jste přesvědčeni, že láska prochází žaludkem? V tom případě bychom vás rádi pozvali k návštěvě našeho stánku na prestižním veletrhu gastro potravin pro restaurace a hotely Danubius Gastro v Bratislavě ve dnech 26.1. – 29.1.2017.

DO VÁNOC PRODLUŽUJEME DOBU DODÁNÍ NA 5 AŽ 7 DNŮ

26.11.2016 18:46

Vánoce se blíží kvapem a s ohledem na množství zakázek, které v tuto dobu zpracováváme bychom vás, naše zákazníky, rádi poprosili o strpení při odbavování vašich objednávek. Vaši zásilku můžete až do Vánoc čekat přibližně za 5 až 7 pracovních dnů.

Děkujeme za pochopení.

Tým e-shopu Dárkové-koše.cz

OCHUTNEJTE NAŠE VÝTEČNÉ MEDY S KOUSKY OVOCE

K zimě neodmyslitelně patří čaj a k čaji neodmyslitelně patří med. A co byste řekli na med, jehož už tak skvělé účinky v boji proti chřipce, jsme ještě doplnili o vitamín C v podobě kousků toho nejzdravějšího ovoce? Přijďte v období od 21.11. do 2.12. navštívit naši prodejnu Kouzelný koš ve Smilově ulici v Pardubicích, kde jsme pro vás připravili ochutnávku této zázračné lahůdky - našich ovocných medů. 

NOVÁ ŘADA PRODUKTŮ Z ŠÍPKU

Jelikož v MADAMI myslíme na vaše zdraví, na blížící se zimu jsme pro vás připravili několik nových produktů z šípku, který je přírodním zdrojem vitamínu C, vápníku a rutinu.

S VÝROBKY MADAMI SI NA VÁS CHŘIPKA NEPŘIJDE

Babí léto už je za námi a čeká nás půl roku zimy a plískanic a s nimi i nachlazení, chřipka a v neposlední řadě „rýmička“, která je obzvláště nebezpečná pro mužskou populaci. 

ZDRAVÉ LIMONÁDY

02.08.2016 11:00

Připravte si netradiční zdravou limonádu z našich nápojových koncentrátů s ručně lisovanou šťávou z ovoce. Stále připravujeme nové příchutě, které vám brzy představíme.

Novinky na e-mail