Nákupní košík

Úvod Články

RSSRSS

Články

Účast na veletrhu Danubius Gastro

MADAMI se letos opět zúčastnilo veletrhu Danubius Gastro v Bratislavě. Prohlédněte si video z akce.

OTEVÍRACÍ DOBA O VÁNOCÍCH

Rádi byste si v naší firemní prodejně Kouzelný koš nechali připravit dárkový koš na míru nebo zakoupili naše produkty? Prohlédněte si otevírací dobu přes vánoční svátky. Těšíme se na vaši návštěvu!

TESTOVALI JSME PRO VÁS NÁŠ RAKYTNÍKOVÝ SIRUP

Díky způsobu zpracování našich produktů, dokážeme zachovat všechny zdraví prospěšné látky a vitamíny, které obsahuje ovoce, ze kterého jsou vyrobeny. Testy v laboratoři ukázaly, že náš rakytníkový sirup obsahuje i po minimální době trvanlivosti cca 3x více vitamínu C než čerstvé jahody! 

VALENTÝN V PRODEJNĚ KOUZELNÝ KOŠ

Přemýšlíte, čím potěšit svou drahou polovičku na Valentýna? Naštivte naši prodejnu KOUZELNÝ KOŠ a sestavte pro ni/něj dárkový balíček, který potěší všechny smysly.

PODĚKOVÁNÍ ZA KLADNÉ HODNOCENÍ NA VELETRHU

Všem účastníkům veletrhu Danubius Gastro, který se konal na konci ledna v Bratislavě, bychom rádi poděkovali za kladné hodnocení a velký zájem o nákup našich výrobků. V příštím roce se na vás budeme na veletrhu opět těšit i s prodejním stojanem, kde bude možné naše výrobky zakoupit.

ÚČAST NA VELETRHU ISM V KOLÍNĚ NAD RÝNEM

Vážení zákazníci a obchodní přátelé,

ve dnech od 29.1. do 1.2.2017 nás můžete navštívit na prestižním evropském veletrhu sladkostí a cukrovinek ISM v Kolíně nad Rýnem v hale 11.2., stánek C61/D68 a D070. Veletrhu se účastníme spolu s 1.601 vystavovateli ze 146 zemí světa.

Vážení zákazníci a obchodní přátelé,

máte rádi dobré jídlo a jste přesvědčeni, že láska prochází žaludkem? V tom případě bychom vás rádi pozvali k návštěvě našeho stánku na prestižním veletrhu gastro potravin pro restaurace a hotely Danubius Gastro v Bratislavě ve dnech 26.1. – 29.1.2017.

DO VÁNOC PRODLUŽUJEME DOBU DODÁNÍ NA 5 AŽ 7 DNŮ

26.11.2016 18:46

Vánoce se blíží kvapem a s ohledem na množství zakázek, které v tuto dobu zpracováváme bychom vás, naše zákazníky, rádi poprosili o strpení při odbavování vašich objednávek. Vaši zásilku můžete až do Vánoc čekat přibližně za 5 až 7 pracovních dnů.

Děkujeme za pochopení.

Tým e-shopu Dárkové-koše.cz

OCHUTNEJTE NAŠE VÝTEČNÉ MEDY S KOUSKY OVOCE

K zimě neodmyslitelně patří čaj a k čaji neodmyslitelně patří med. A co byste řekli na med, jehož už tak skvělé účinky v boji proti chřipce, jsme ještě doplnili o vitamín C v podobě kousků toho nejzdravějšího ovoce? Přijďte v období od 21.11. do 2.12. navštívit naši prodejnu Kouzelný koš ve Smilově ulici v Pardubicích, kde jsme pro vás připravili ochutnávku této zázračné lahůdky - našich ovocných medů. 

NOVÁ ŘADA PRODUKTŮ Z ŠÍPKU

Jelikož v MADAMI myslíme na vaše zdraví, na blížící se zimu jsme pro vás připravili několik nových produktů z šípku, který je přírodním zdrojem vitamínu C, vápníku a rutinu.

Novinky na e-mail