Nákupní košík

Úvod Kariéra

Staňte se součástí našeho ovocného týmu!

Kariéra

Hledáme:

  • obchodního zástupce pro region západní Čechy, ideálně z Plzně
  • obchodního zástupce pro region Praha
  • obchodního zástupce pro jižní Čechy

Našimi zákazníky jsou:

  • kavárny
  • restaurace
  • maloobchody
  • dárkové prodejny

Nabízíme:

  • různé podmínky spolupráce (ŽL, pracovní poměr, provize……)
  • přímý kontakt na vedení firmy
  • férový přístup
  • kvalitní produkty,
  • spolehlivost
  • vzorky pro zákazníky

Požadujeme: pracovitost, zodpovědnost, spolehlivost, vstřícnost

Životopisy s názvem pozice zasílejte prosím na: vladimir.erben@madami.eu

Současně hledáme:

  • asistenta/ku prodeje do obchodu Kouzelný koš
    • Požadujeme:

      • opravdové nadšení pro delikatesy
      • gurmánský sedmý smysl výhodou
      • aranžér tělem i duší také výhodou
      • milou a komunikativní povahu
      • základní znalost na PC (Word, Excel)
        • Náplň práce:

          • aktivní prodej (sestavování balíčků a dárkových košů, pomoc zákazníkům s výběrem zboží)
          • obsluha pokladny (systém Pohoda)
          • příjem a doplňování zboží včetně nacenění
          • vyřizování a expedice objednávek (e-shop, PPL)
          • běžná administrativa
          • dekorace výlohy, aranžování produktů a dárkových sad v prodejně
          • kontrola expirace produktů
          • úklid prodejny

          Práce ne na HPP, ale nebráníme se ani jiné formě spolupráce. Řekněte nám, po čem toužíte a zkusíme najít společnou cestu.

          Platové ohodnocení na základě objemu práce.

          Máte-li zájem o bližší informace zavolejte nám na tel.: 774 708 110.

práce

Novinky na e-mail