Nákupní košík

Úvod Velkoobchodní prodej

Velkoobchodní prodej

Společnost MADAMI se v současné době specializuje na výrobu produktů z ovoce se zaměřením na zdravou výživu. Díky mnohaletým zkušenostem víme, jak je pro naše zákazníky důležité složení výrobků a kvalita použitých surovin. V našem sortimentu tak naleznete vynikající ovocné čaje s vysokými podíly ovoce a přírodními sladidly, horké ovoce, ovocné džemy, přírodní koncentráty pro přípravu zdravých limonád a mnoho dalších produktů. Náš sortiment neustále rozšiřujeme.

Produkty MADAMI tak nachází své uplatnění v obchodech se zdravou výživou, lékárnách, cukrárnách, restauracích, ale i prodejnách dárkových předmětů. Jelikož jsou naše produkty originální, kvalitní a krásně balené, jsou často využívány jako dárky i reklamními společnostmi. Zaměřujeme se na produkty zdravé výživy a našimi zákazníky jsou tak často i školy a školky, kam dodáváme sušenky a naše malé svačinky.

Vyrábíme také sypké směsi pro gastronomii, pekaře a cukráře, které dodáváme do mnoha gastronomických provozů.

Pokud byste i vy rádi nabídli svým zákazníkům naše výjimečné produkty, neváhejte nás kontaktovat. Naši obchodní zástupci vám představí naše výrobky a rádi zodpoví vaše otázky.

Máte zájem o naše ovocné pochoutky, produkty zdravé výživy či dárkové zboží?

Zašlete nám váš kontakt a náš obchodní zástupce vás bude neprodleně kontaktovat.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Novinky na e-mail