Nákupní košík

Úvod Články

RSSRSS

Články

DO VÁNOC PRODLUŽUJEME DOBU DODÁNÍ NA 5 AŽ 7 DNŮ

26.11.2016 18:46

Vánoce se blíží kvapem a s ohledem na množství zakázek, které v tuto dobu zpracováváme bychom vás, naše zákazníky, rádi poprosili o strpení při odbavování vašich objednávek. Vaši zásilku můžete až do Vánoc čekat přibližně za 5 až 7 pracovních dnů.

Děkujeme za pochopení.

Tým e-shopu Dárkové-koše.cz

OCHUTNEJTE NAŠE VÝTEČNÉ MEDY S KOUSKY OVOCE

K zimě neodmyslitelně patří čaj a k čaji neodmyslitelně patří med. A co byste řekli na med, jehož už tak skvělé účinky v boji proti chřipce, jsme ještě doplnili o vitamín C v podobě kousků toho nejzdravějšího ovoce? Přijďte v období od 21.11. do 2.12. navštívit naši prodejnu Kouzelný koš ve Smilově ulici v Pardubicích, kde jsme pro vás připravili ochutnávku této zázračné lahůdky - našich ovocných medů. 

NOVÁ ŘADA PRODUKTŮ Z ŠÍPKU

Jelikož v MADAMI myslíme na vaše zdraví, na blížící se zimu jsme pro vás připravili několik nových produktů z šípku, který je přírodním zdrojem vitamínu C, vápníku a rutinu.

S VÝROBKY MADAMI SI NA VÁS CHŘIPKA NEPŘIJDE

Babí léto už je za námi a čeká nás půl roku zimy a plískanic a s nimi i nachlazení, chřipka a v neposlední řadě „rýmička“, která je obzvláště nebezpečná pro mužskou populaci. 

ZDRAVÉ LIMONÁDY

02.08.2016 11:00

Připravte si netradiční zdravou limonádu z našich nápojových koncentrátů s ručně lisovanou šťávou z ovoce. Stále připravujeme nové příchutě, které vám brzy představíme.

Novinky na e-mail